2Ton po vjen me një projekt të radhës madje duke befasuar me një bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi ferizajas për KlanKosova.tv, teksa ka pohuar se dueti i tij i radhës do të vie me këngëtaren Samanta Karavello.

Kjo këngë e cila është projekt i përbashkët në mes 2Ton dhe Samanta Karavellos është shoqëruar dhe me një videoklip xhirimet e të cilit tashmë kanë filluar .

Kënga e re pritet të lansohet për publikun ditëve në vazhdim.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here