Manchester United ka shtuar spekulimet se kapiteni i kësaj skuadre, Wayne Rooney, do të largohet nga kjo skuadër.

Menaxhuesit e faqes zyrtare të United në Facebook e kanë hequr kapitenin nga ballina e tyre në Facebook.

Më herët në ballinë kishin qenë Jesse Lingard, Wayne Rooney, Paul Pogba dhe Ander Herrera, ndërkaq në fotografinë që tani United e ka për ballinë janë sërish Herrera, Pogba dhe Lingard, por jo edhe Rooney.

Ky mund të jetë indikacion se Rooney dhe djajtë e kuq i kanë ndarë rrugët.

Posted by Manchester United on Mittwoch, 10. Mai 2017

Posted by Manchester United on Dienstag, 13. Juni 2017

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here