Gjatë aksionit policor gjatë natës në disa lokacione në Maqedoni janë arrestuar 5 persona.

Jozyrtarisht është mësuar se të arrestuarit janë, 3 nga Shkupi, 1 nga Velesi dhe 1 nga Sveti Nikole dhe është konfiskuar sasi e madhe e drogës, shkruan Zhurnal.

Nga MPB kanë konfirmuar se është realizuar aksion policor dhe më tepër detaje paralajmërojnë gjatë ditës.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here