Almeda Abazi, modelja shqiptare që fitoi famë në Turqi përmes roleve të ndryshme në serialet turke, tashmë është rikthyer në Shqipëri .

Ajo është martuar dhe me një nga aktorët më të famshëm atje Tolghan Saysmani cili njihet ndryshe për rolin e tij si Çënari.

Se ajo ësht rikthyer është bërë e ditur përmes fotografive të publikuara nga vetë Abazi në rrjetin social Instagram.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here