Stay connected

Trending News

LAJME

Raporton Behgjet Pacolli 

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, mban sot mbledhjen e radhës, në të cilën është paraparë të raportojë ministri Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli. Ky raportim pritet…