Stay connected

Trending News

SPORT

Çan drejt Juves 

Mesfushori i Liverpoolit, Emre Çan, do të nënshkruajë me Juventusin, sipas Sports Illustrated. Përfaqësuesi i Gjermanisë  nuk ka arritur marrëveshje të re me Të Kuqtë, dhe në fund të këtij…