Baballarët mundohen gjithnjë t’i surprizojnë me dhurata vajzat e tyre kur ato kanë ditëlindjen në mënyrë për t’ua bërë ditën të paharrueshme.

Kështu ka bërë dhe mbrojtësi i skuadrës së futbollit të Spartakut të Moskës, Dmitri Kombarov, i cili vendosi të merrte me qira një këlysh luani për ditëlindjen e vajzës së tij e cila mbushte 5 vjec.

Fotografitë tregojnë se si vajza dhe mbreti i vogël i xhunglës u miqësuan shpejt dhe kaluan momente të bukura së bashku, shkruan Ora .

luani

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here