Barcelona dhe Juventusi kanë publikuar formacionet zyrtare të takimit të tyre në Ligën e Kampionëve.

Barcelona e Juventus përballen në “Camp Nou”, në ndeshjen e parë të fazës së grupeve, përcjell VECLAJME.com

Ernesto Valverde ka vendosur të startojë nga minuta e parë me përforcimin e ri Ousmane Dembele në këtë takim.

Më poshtë keni 11-shet startuese të të dyja ekipeve.

Barcelona:

Juventus:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here