Barcelona ka hapur bisedimet me Paris Saint-Germain në lidhje me mundësinë e blerjes së Marco Verratti.

Italiani ka qenë i lidhur moti kohë me një largim nga kryeqyteti francez .

Barcelona është klubi që i prinë garës për Verrati, pasi interesim për të kanë shfaqur edhe Juventus dhe Inter.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here