Katër përforcimet e afatit kalimtar të verës, Deulofeu, Paulinho, Semedo dhe Dembele janë ftuar në ekipin e Barcelonës për derbin e Katalonisë kundër Espanyolit.

Ter Stegen, Cillessen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio, A. Iniesta, Suárez, Messi, Dembélé, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, André Gomes and Umtiti.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here