Tabloidi britanik “The Sun” ka zbuluar se Harry Kane pritet të jetë kandidat për të fituar ‘Topin e Artë’.

Kane po kalon një sezon fantastik dhe është duke shkëlqyer me Tottenhamin duke u dominuar si kandidat për futbollistin më të mirë në botë

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here