Adelina Berisha tashmë e ka gati projektin e saj të më të ri që mbanë titullin “NA”, e përveç kësaj, ajo këtë herë ka ndryshuar edhe pamje .

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, për ta paralajmëruar këngën e re, si dhe një video me vetëm disa sekonda, ku shfaqet shumë seksi dhe shumë më ndryshe nga herë të tjera.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Cricket Beats, tekstin tashmë reperi i njohur Elinel, derisa për klipin është përkujdesur produksion Max me të cilin Adelina bashkëpunon tash e disa vite.

Pa dhënë më shumë detaje, Adelina ka shkruar “coming soon”, duke bërë me dije se projekti veç është kompletuar.

🎬🔜

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on Mar 30, 2017 at 11:39am PDT

comingsoon new musicvideo 🎬 Styling @donamatoshi makeup @arber_bytyqi_mua hair @egzon_hair_stylist @maxproduktion✌️

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on Mar 27, 2017 at 11:10am PDT

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here