Mbrojtësi i krahut të Arsenal, Hector Bellerin shpreson që Barcelona do të vazhdojë të provojë që të nënshkruajë me të.

Kjo pas bisedimeve që ka mbajtur me The Gunners me presidentin e Barcës, Josep Maria Bartomeu, shkruan Mundo Deportivo .

Kalatanasit kanë qenë ngushtë të lidhur me mbrojtësin e krahut të djathë, por që angazhimi afatgjatë dhe rëndësia e tij për klubin nga Londra ka komplikuar gjërat.

Spanjolli shpreson që të rikthehet në Barcelonë dhe këtë thuhet se do ta diskutojë edhe me trajnerin Arsene Ëenger.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here