Këngëtarja e njohur Beyonce, duket se tashmë ka sjellë në jetë binjakët e saj.

Kështu raportojnë mediat e huaja, ku flitet se ylli Bey si dhe reperi i njohur Jay Z tashmë gëzojnë dhe një djalë e një vajzë tjetër .

Një gjë të tillë bëhet e ditur se e dëshmon një postim i publikuar në Twitter nga një familjar i Beyonce, ku thotë se ”binjakët e zonjës Bey tashmë janë këtu”.

Ky postim erdhi pikërisht një ditë më parë për nder të ditës së baballarëve e cila shënohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës .

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here