Ish-gardiani i Barcelona nuk është më në planet e Pep Guardiola, ndaj është duke kërkuar të ndërrojë ambient

Pep Guardiola ka zyrtarizuar blerjen e portierit të ri nga radhët e Benfica, Ederson Moraes.

Blerja e brazilianit të ri është shenjë treguese se Pep e ka humbur besimin tek Claudio Bravo.

Portieri kilian tani është në kërkimin e një eksperience të re, pasi për të ka oferta dhe klubi më i interesuar është Lile.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here