MOTI

Pristina, Kosovo
fog
6 ° C
6 °
6 °
87%
0.5kmh
75%
Thu
18 °
Fri
16 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
19 °

MË TË LEXUARAT

Astronautët e NASA-s prezantojnë Spinner në gjithësi (VIDEO)

Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës është ndoshta vendi i fundit ku kishim menduar se mund të shohim një spinner. Por pikërisht një gjë të tillë kanë...

Çizmet e duhura për secilën formë trupore

Çizmet e gjata Janë trendi i këtij sezoni dhe për fat të mirë janë dhe një aleat i mirë i trupit pasi e tregojnë më...

Fotografitë më të mira të dasmave gjatë këtij viti (FOTO)

Besimi tek një fotograf për dasmën tuaj është një rrezik i madh. Ju nuk jeni plotësisht i sigurt nëse fotografitë do të kënaqin syrin tuaj...

Për të gjithë artdashësit vjen koleksionit i vjeshtës

Me Shakespeare, do të jeni shumë shik. Të gjithë ju që e doni artin shumë, bëhuni gati ngaqë e gjithë historia artistike që e keni...

Shpenzoi 1 milion dollarë për t’u dukur si Barbie (FOTO)

Një transgjinor që shpenzoi mbi 1 milion dollarë për t’u shndërruar në një “Barbie”, tani është në kërkim të Ken-it të vërtetë. Nikki Exotika, nga...

Nëse ju ndodhin këto gjëra, marrëdhënia juaj po përfundon

Ne dëshirojmë të flasim për të drejtat e barabarta dhe respektimin e interesave të njëri-tjetrit, dhe në teori jemi të gjithë të mirë . Por çfarë...

Gjërat që krejt çiftet i bëjnë po nuk i pranojnë

Dashuria e vërtetë nuk është ashtu si paraqitet në komeditë romantike, por jeton në gjërat e vogla që njerëzit i bëjnë e që i...

Fotografitë e kafshëve të egra fituese në garën e 2017-ës

Në një ceremoni në Muzeun e Historisë së Natyrës në Londër, janë shfaqur rezultatet e garës për fotografinë e vitit të kafshëve të egra. E...

RËNDOM TË ZGJEDHURA