MOTI

Pristina, Kosovo
light intensity shower rain
26 ° C
26 °
26 °
44%
4.6kmh
75%
Tue
26 °
Wed
28 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
28 °

MË TË LEXUARAT

Madonna me të dashur të ri

Diva e popit Madonna, 58 vjeçare, ka ndërruar të dashurin...

Brad Pitt, takim sekret me modelen australiane

Brad Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie, duket se më...

Ledri Vula dhe Young Zerka publikojnë këngën më të re “Nona”

Këngëtari i njohur, Ledri Vula ka lansuar projektin...

Bella Hadid e mahnitshme (FOTO)

Ajo sapo ka përfunduar një fotosesion me shoqen e saj...

Kështu e pret të dashurin Khloe në shtëpi

Ajo ka forma të shkëlqyera dhe nuk heziton që t’i...

Dolce Gabana kritikohet nga Miley Cyrus

Ylli i popit, Miley Cyrus përmes një postimi në rrjetin...

Ellen Pompeo shkruan për Ivanka Trump dhe marrëdhëniet seksuale të saj

Ellen Pompeo nuk është e impresionuar me planin e Jared...

Neymar ndahet nga e dashura

Ylli i Barcelonës, Neymar dhe bukuroshja braziliane Bruna Marquezine nuk...

RËNDOM TË ZGJEDHURA