Stay connected

Trending News

SPORT

Iniesta në Kinë, pritet veç zyrtarizimi 

Sipas raportimeve nga Kina, Andres Iniesta do t’i bashkohet skuadrës kineze Chongqing Dangdai Lifan. Ai thuhet se do t’i kalojë tre sezone atje, dhe se këto javë po i zhvillon ndeshjet e fundit me Barcelonën. Pritet që përfaqësuesi i Spanjës të dalë me një njoftim…

SPORT

Atletico kontakton portierin e Getafes 

Atletico Madrid është në kontakt me portierin e Getafes, Vicente Guaita, pasi që po synojn që t’i përmirësojë opsionet në portë për stinorin e ardhshëm. Pas largimit të Miguel Angel Moyas në drejtim të Real Sociedadit, dhe me Exel Wernerin si portier të dytë, skuadra…

SPORT

West Ham do që ta mbajë Hartin 

West Ham United po shpreson që ta mbajë Joe Hartin edhe pas këtij stinori, sipas raportimeve nga mediumi anglez Mirror. Ata po shpresojnë se mund ta arrijnë një marrëveshje të re me Manchester City-n, ekip që mban kartonin e tij. Ai ishte dërguar si huazim…