Stay connected

Trending News

SPORT

Koncerti i parë i Led Zeppelin më 1968 (FOTO) 

Fotografi Jorgen Angel e kishte dokumentaur koncertin e parë të bendit legjendar britanik, Led Zeppelin. Ata kishin performuar për herë të parë më 7 shtator të vitit 1968 në një klub rinor danez. Atëbotë ata quheshin “Neë Yardbird” dhe përbëheshin nga Robert Plant në rolin…

SPORT

Klopp tregon sa gjatë do të qëndrojë te Liverpooli 

Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij. “Do të qëndrojë së paku edhe tre vjet këtu. Për këtë jam i sigurtë”, ka thënë gjermani. I pyetur për transferet e Reds në afatin kalimtar, Klopp nuk e ka patur përgjigjen e dëshiruar nga fansat….