Stay connected

Trending News

SPORT

Gotze në radarin e Interit (VIDEO) 

Skuadra italiane, Inter Milan, është e interesuar që t’i sigurojë shërbimet e mesfushorit gjerman, Mario Gotze. Beppe Marotta dhe Antonio Conte kanë treguar interesim në futbollistin 27 vjeçar të cilit pritet t’i skadojë kontrata me Borussia Dortmund në fund të sezonit, shkruan Goal, transmeton Klan…

SPORT

Conor McGregor po kthehet në kafaz (VIDEO) 

Atleti i famshëm irlandez i Arteve Marciale të Përziera, Conor McGregor, do të kthehet sërish në tetëkëndësh për dyluftim. Ai këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një shkrimi në Twitter, njofton Klan Kosova. Irlandezi i famshëm ka njoftuar se ai do të ndeshet në…

SPORT

Messi nuk ka negociuar me Beckham 

Presidenti i skuadrës Inter Miami, David Beckham, nuk ka zhvilluar bisedime me yllin argjentinas Lionel Messi. Së fundmi është raportuar se Beckham ka dërguar një delegacion në Londër për të negociuar me Messin, transmeton Klan Kosova. Mirëpo Goal ka mësuar se deri më tani nuk…