Celtic dhe PSG do të përballen në “Celtic Park” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve

Celtic: Gordon; Ralston, Lustig, Simunovic, Tierney; Brown, Ntcham; Roberts, Armstrong, Sinclair; Griffiths.

PSG:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here