Anglezi ka thënë se mund të largohet nga Emirates Stadium, dhe dy skuadra spanjolle janë duke synuar që t’i sigurojnë shërbimet e tij në janar

Sevilla dhe Valencia kanë treguar interesim për të nënshkruar me mesfushorin e Arsenal, Alex Oxlade-Chamberlain.

Anglezi nuk e ka gjetur veten në Emirates Stadium këtë edicion, duke u detyruar në njëfarë mënyrë të largohet, nëse mbetet jashtë skuadrës së parë.

Raportet thonë se të dy skuadrat synojnë që ta trasnferojnë lojtarin në janar, ose eventualisht në fund të edicionit.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here