Chelsea në Stamford Bridge është në epërsi prej dy golave ndaj Bournemouth.

Pedro Rodriguez ka realizuar për 1:0 në minutën e 24-të, kurse në pjesën e dytë është Eden Hazard që ka shënuar nga pika e bardhë./Klan Kosova/

Këto janë golat e Pedro dhe Hazard:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here