Francezët janë të interesuar që kësaj radhe të përforcojnë mirë radhët, në dallim nga vera e shkuar, kur nuk patën ndonjë blerje cilësore

Paris Saint Germanin është skuadra e radhës që futet në garë për të rrëmbyer Douglas Costa.

Transferimet jocilësore sollën kritika të shumta në drejtim të kampionëve të Francës dhe një gjë të tillë nuk duan ta përsërisin dy herë.

Sulmuesi i Bayernit të Munich është një tjetër objektiv, i cili prej javësh kërkohet edhe nga Juventusi.

Braziliani me fanellën e Bayern Munich në total numëron 77 paraqitje nga të cilat ka arritur të realizojë 14 gola.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here