Aktorja Lena Dunham ka shpërndarë një mesazh pozitiv për fansat e saj këtë fundjavë, dhe po ashtu edhe një fotografi pothuajse nudo të saj.

31 vjeçarja ka mbuluar pjesët intime me disa emotikon me formë dardhe një kavanoz të mjaltit .

“Kam dashur ta shpërndaj pasi një prej arsyeve @eatingboys më ka inspiruar shumë për shkak të përmbajtjes me humor dhe seksualitet. Kam kaluar disa vite duke dashur trupin tim por që mendoja se të tjerët nuk po e duan atë”, ka shkruar aktorja.

“Tash në moshën 31 vjeçare ku në të kaluarën kalova nëpër një ferr pas perceptimeve të njerëzve mbi fizikun tim. Tass ndjehem thellësisht rehat me idenë se këto dardha dhe mjalti janë të mira për t’i bërë njerëzit të shtrihen së qeshuri sikur Vajza Vetëvrasëse e vitit 2004. Ju dua”, ka qenë disa prej fjalëve të saj.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here