Duket sikur Demi Lovato mund ta ketë gati këngën e saj të re!

Këngëtarja 24-vjeçare zbuloi se ajo e di se çfarë lloji dëshiron të jetë kënga e saj e ardhshme, dhe kjo është për urrejtësit e saj .

“Unë e di se si do të jetë kënga ime e radhës”, shkroi ajo. “Ironikisht është për armiqtë e mi”.

Demi performoi me këngën e saj të fundit “No Promises” me bashkëpunëtorët e saj Cheats Codes në “The Tonight Shoë” me Jimmy Fallon në fillim të kësaj jave.

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here