Ajo po shijon vëmendjen që kur u përfol për një lidhje me ish-in e Kylie Jenner, Tyga verën e kaluar.

E Demi Rose nuk i reziston tërheqjes së vëmendjes duke u kënaqur në plazhet e Ibizës.

Modelja britanike 22-vjeçare ka rritur temperaturat e veshur me bikini ngjyrë krem, duke u kujdesur të tregojë dhe format e saj.

Rose ka postuar një sërë selfie për 4.5 milionë ndjekësit e saj.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here