Është përfshirë nga flakët një shtëpi në rrugën  “Ibrahim Fehmiu” në Gjakovë gjatë ditës së marte.

 Njësitë përkatëse policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale, vlera e të cilit nuk dihet nuk raportohet për  lëndime në njerëz.

Rasti është duke u hetuar .

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here