Italiani mund të transferohet në Old Trafford nëse lëvizja e agjentit të tij pranohet nga drejtuesit e gjigantit anglez

Gardiani i Milan, Gianluigi Donnarumma, i është ofruar Manchester United nga agjenti i tij, Mino Raiola.

I riu shumë i vlerësuar ka refuzuar një kontratë të re që e mban në San Siro, me Real Madrid dhe Paris Saint-Germain që duan ta trasferojnë.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here