Pamela Anderson ka bërë që të gjithë të kthejnë kokat kah ajo në paraqitjen e saj tek sfilata e Dolce & Gabbana në Milano në 2017-ën.

49 vjeçarja kishte një dukje të freskët e veshur në një fustan me forma gjeometrike dhe këpucë të zeza.

E kjo nuk është dukja e saj e vetme kaq elegante dhe me klas.

Pamela së fundmi është parë duke shfaqur një anë krejt tjetër të saj sa i përket modës.

Më poshtë ju sjellim dukjet më të mira të saj, e ju mund të inspiroheni e të realizoni ndonjë të tillë.

14 Looks That Made Us Fall in Love with Pamela Anderson All Over Again

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here