Një grua nga Shtetet e Bashkuara, e ka qëlluar me armë në penis të dashurin e saj dhe i ka thënë policisë se dyshonte që ai po e tradhtonte.

Delia Mary Flores, 53 vjeçare, e ka qëlluar në drejtim të të dashurit shtatë herë me një revolver të kalibrit 32. Ajo ka shtënë në drejtim të tij duke e qëlluar dy herë në penis dhe dy herë në testikuj, shkruan Daily Mail .

Burri emri i të cilit nuk është bërë i ditur, u ka mbijetuar plagëve që ka marrë nga e dashura e tij.

Ai i ka thënë policisë se po flinte në karrigen e tij, kur është zgjuar nga nj zhurmë për të cilën ka menduar se është e fishekzjarrëve, mirëpo më pas e ka ndjerë dhimbjen në penis.

Delia Mary Flores, 53, shot her boyfriend in the genitals on Saturday because she suspected he was having an affair

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here