Pronari i Chelseas, Roman Abrahamovich, është i prirur  që ta financojë transferimin e Cristiano Ronaldos, sipas Sunday Express.

Ylli portugez dëshiron që ta lë Real Madridin gjatë kësaj vere, dhe Abrahamovich dëshiron që ta shfrytëzojë Eden Hazardin si pjesë të marrëveshjes, në mënyrë që ta sjellë Ronaldon në Stamford Bridge.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here