Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ironizuar përmes një fotografie me kryetarin e PD-së, Lulzim Bashën .

Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka shprehur në dy forma se si e sheh veten Basha dhe “si e shohin sondazhet”, teksa zgjedhjet e 25 qershorit po afrojnë.

Për të kuptuar më shumë shikoni fotografinë e postuar nga Rama.

😂😂😂…

Posted by Edi Rama on Donnerstag, 15. Juni 2017

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here