Në Kuvendin e Maqedonisë ka filluar takimi i komesionerit Hah dhe liderit të BDI-së, Ali Ahmeti.

Më pas pritet që në takim me Hahnin të vij lideri i LSDM-së, Zoran Zaev nga ora 17:45 ndërsa takimi me kryetarin e VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski do të filloj në orën 20.00, raporton SHENJA.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here