Barcelona dhe Juventus do të takohen sonte në Camp Nou në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Barcelonës, ernesto Valverde pritet të luajë me skuadrën më të mirë, duke përfshirë këtu edhe sulmuesin Ousmane Dembele.

Ndërsa, Massimiliano Allegri sonte do të ketë disa mungesa, pasi nuk mund të llogarit në lojtarët si Khedira, Marchisio, Chiellini apo Mandzukic.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here