Bora Zemani edhe pse një mami, ruan linja trupore të admirueshme. Nëse shohin pak në profilin e Instagramit të Borës, së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese ku tregon aseset e saj.

Gazetarja sportive duke se ka menduar se është momenti që të “konkurrojë” me vajzat e tjera seksi të ekranit, e në fakt nga këto foto që shohim… ajo ia ka dalë mbanë t’i “lejë pas”. Bora është nënë e një djali dhe prej disa vitesh e martuar me Dj. e njohur shqiptar, i njohur si Vin Veli

The post Genta Ismajli është ‘Illuminati” ?! (FOTO) appeared first on VECLAJME.com.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here