Geri Halliwell Horner dhe burri i saj Christian Horner janë duke pritur fëmijën e tyre të parë së bashku!

Artistja 44 vjeçare nga Spice Girls, dhe Christian 42 vjeçar, janë të kënaqur për të njoftuar se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. “Çifti është gëzuar shumë me lajmin e mirë se ata të dy do të bëhen së shpejti me edhe një anëtar të ri në familjen e tyre”, ka thënë përfaqësuesi i Geri-të në një deklaratë .

Geri dhe Christian u martuan gjatë vitit të kaluar.

Artistja ka një vajzë 10 vjeçare nga një marrëdhënie e mëparshme.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here