Padyshim se çifti më i famshëm shqiptar janë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca .

Reperi dhe prezantuesja shqiptare së shpejti pritet edhe të martohen, por ende pa arritur kjo ditë, Geti ia kushtoi disa fjalë romantike gruas së jetës së tij, kjo pasi që Marina mbrëmë ishte pjesë e një eventi me vello, me njërin prej të cilave shkëlqeu si nuse.

“Ne mes endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar ..[email protected]_vjollca po e pres me padurim diten kur te te shoh”, ka shkruar reperi nën një fotografi të Marinës ku shihet e veshur me fustanin e nusërisë të cilin e kishte të veshur ajo për eventin në fjalë.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here