Skuadra nga Vincente Calderon mund të mbetet pa sulmuesin spanjoll, nëse bisedimet e tij me skuadrën meksikane rezultojnë me sukses

Olivier Giroud është i gatshëm që gjatë verës të largohet nga Arsenal, në mënyrë që ta mbajë të gjallë ëndrrën për të luajtur në Kupën e Botës 2018.

Sulmuesi francez nuk ka gjetur hapësirë të mjaftueshme loje gjatë këtij edicioni dhe është i vendosur të gjejë një skuadër ku mund të ketë kohë të mjaftueshme loje.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here