Nuk ka vonuar shumë që pas golit të pranuar nga Islanda, Francë të shënojë edhe golin e radhës.

Është sulmuesi Olivier Girod që ka shënuar golin e dytë personal të tij në ndeshje dhe të pestin për Francën në këtë ndeshje .

Ky është goli i Giroud:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here