Manchester United ia ka ofruar një kontratë më të majme Blaise Matuidit, se sa ajo që ai e ka aktualisht në Paris Saint-Germain.

United është në garë për një mesfushor të ri, dhe po e konsiderojnë një tentim për transferimin e Matuidit, që raportohet se do të largohet nga PSG, nëse nuk i ofrohet zgjatje e kontratës dhe garancion për minutazhën e lojës.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here