Tenisti David Goffin ka pasur një lëndim.

Si pasojë e kësaj numri 13 i botës nuk do të ta vazhdojë garën e Wimbledon .

Ai ka pësuar një lëndim në nyje gjatë French Open për çka edhe nuk do të mund të vazhdojë të luajë më tutje derisa të shërohet.

Këtë ai e ka bërë të ditur vetë përmes Twitter ku ka thënë se rikuperimi është duke shkuar mirë dhe se do që të jetë 100 për qind i gatshëm kur të rikthehet.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here