Këngëtari i njohur Arian Agushi, ditë më parë paralajmëroi se është në përfundim e sipër të projektit të tij më të ri.

Por tashmë i njohur për publikun, Gold AG, ka publikuar këngën e tij më të re, të cilën e ka shoqëruar me klip dhe në cilësin e një bashkëpunimi me këngëtarin Hysni Klinaku .

Kënga e cila është lansuar nga këngëtarët Gold AG dhe Hysni Klinaku, i dedikohet vëllëzërve Haradinaj dhe ajo është titulluar ‘’Në Dukagjin’’.

Për më shumë ja dhe kënga e publikuar:

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here