Është publikuar bashkëpunimi mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt!

Kënga mbanë titull “Nuk ka dashni” me tekst nga vet reperi derisa për këngën është përkujdesur United Records .

Ky projekt muzikor vjen vetëm pak ditë pas bashkëpunimit mes Gencit dhe Mimoza Shkodrës.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here