Joe Hart po e konsideron mundësinë që të qëndrojë te Torino, sipas Tuttosport, pasi që nuk është bindur nga opsionet tjera.

Portieri i tha lamtumirë Torinos pas sezonit të tij në këtë klub, të cilin e kaloi si huazim, dhe ështël idhur me një kalim në Ëest Ham, por në transferim thuhet të jetë jo fort i mundur.

Pasi që ka folur mirë për Torinon, tani Hart është i hapur që ta vazhdojë aventurën e tij me rivalin lokal të Juventusit

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here