Çfarë u fol e nuk u tha publikisht në takimin e presidentit Thaçi me kancelaren Merkel?

Cili mund të jetë lajmi befasues për dialogun Kosovë – Serbi pas kësaj bisede?

A ka gjasa që Merkel të marrë ndonjë rol të drejtpërdrejt në dialog?

Cili mund të jetë hapi i parë i saj në rast se përfshihet direkt?

Kur liberalizohen vizat?

Çfarë pritet të ndodhë në Samitin e Sofjes me liderët e Ballkanit Perëndimor?

Në këto dhe shumë pyetje të tjera përgjigjet vet Presidenti, Hashim Thaçi sonte në Zona B.

Ndiqeni, në Klan Kosova, me fillim në orën 21:00.