Hoffenheim dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e tretë të Bundesligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:30.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here