TË FUNDIT

Bezos pesë miliardë larg të qenit më i pasuri i botës

Kujdes Bill Gates! Jeff Bezos po lufton për titullin tënd....

Momenti kur nëna kupton që ka lindur djalë

Fotografja Neely Ker-Fox kapi momentet e paharrueshme kur një nënë...

Këto fakte për trupin nuk i keni ditur

Ne mendojmë se dimë gjithçka rreth trupit tonë....

“Princi” i rrejshëm i Shqipërisë, “Trashëgimtari i Skënderbeut”, mashtron Pamela Anderson

Policia italiane e ka arrestuar Stefan Çernetiq, i cili për...

Burri ecë mbi ujë! (VIDEO)

Mysafirët në ‘Beaches Ocho Rios Resort’ në Xhamaika janë mahnitur...

Dokumentar për adhuruesit e ushqimit

Një botë e re e traditave të kuzhinës pret...

Cila është puna e një Llambadari?

Jim Woodward është llambadar. Puna kryesore e një llambadari është...

Parku kombëtar Zhangjiajie

Qindra kilometra nga Pekinit dhe Shangai, 3.000 shtylla shkëmbore shpojnë...

Biblioteka e Metrosë

Falë një iniciative frymëzuese nga Biblioteka Publike e Nju Jorkut...

Truqet e skiatorit Bobby Brown

Bobby Brown është skiator i cili ësht i njohur...

Parku i Luleve Ashikaga në Japoni

E vendosur vetëm një orë udhëtim nga Tokio është...

Këtë ide pati ky kriminel se si ta thyejë bankomatin (VIDEO)

Sikur disa njerëz shfrytëzonin kreativitetin e tyre për të punuar...

MOTI

Pristina, Kosovo
scattered clouds
27 ° C
27 °
27 °
32%
4.6kmh
40%
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
28 °
Tue
29 °
Wed
30 °

MË TË LEXUARAT

RËNDOM TË ZGJEDHURA

EUR - Vendet anëtare të Europës
USD
0.9
CAD
0.7
CHF
0.9
CNY
0.1