Seria e radhës e iPhone do të jetë ngjyrë të kuqe, sipas thashethemeve të fundit, shkruan The Independent.

Apple do të lansojë edhe iPhone 7s dhe 7s Plus në fund të vitit të ardhshëm, thonë raportimet nga MacOtakara

Përveç ndryshimeve në ngjyrë, ky telefon do të ketë dizajn të njëjtë të aluminit dhe do të duket njësoj sikur iPhone 7.

Ka pasur edhe raporte kontradiktore, ku thuhet se do të kalohet tërësisht Ipnone 7s dhe të të prodhohet iPhone8.

Kurse ngjyra e këtij produkti thuhet se do të jetë e kuqe./Klan Kosova/

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here