Rita Orën, e njohim për një stil të veçantë.

Shpesh shfaqet elegante sikurse u paraqit në ndejën e Tom Ford në fillim të kësaj jave, e shpesh edhe me atlete sportive, disa prej të cilave i dizajnon edhe vetë për markën Adisas.

Të premten Rita Ora kishte zgjedhur pikërisht një pamje të tillë komode e sportive derisa aderoi nga Londra në New York.

Ajo kishte vënë një kapele të bardhë bejsbolli dhe kishte veshur një palë xhinse të bardha e një bluzë po ashtu të bardhë.

Bluza sportive që ajo ka veshur shkruan Daily Mail, kushton 168 dollarë dhe është e markës Supreme, e në pjesën e përparme ka një vizatim të “Shaolin Temple”.

The white stuff: It was business as usual for the 25-year-old singer who headed straight into the recording studio after landing at Heathrow

Bright addition: A slick of bright pink lipstick and tinted sunglasses added an edge to the look

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here