Është fillimi i fundit!

Janet Jackson dhe Wissam Al Mana u paraqitën në Gjykatën Mbretërore të Drejtësisë në Londër të enjten për të filluar procedurat e tyre të divorcit.

Këngëtarja 51-vjeçare u largua me ndihmësin e saj dhe ekipin e saj ligjor dhe “dukej se ishte shumë mirë me humor”, tha një burim.

Ndërkohë, biznesmeni 42-vjeçar u largua i vetëm dhe u shfaq “i zymtë”, shkruan E! News .

Ish-çifti u shfaqën në gjykatën ku mediet nuk u lejuan.

Janet dhe Wissam u martuan në vitin 2012, dhe pesë vjet më vonë, ata mirëpritën një djalë, Eissa Al Mana. Tre muaj pas lindjes së Eisas, përfaqësuesi i Janet i tha E! News se çifti kishte vendosur të ndahej.

Janet Jackson, Wissam Al MannaJanet Jackson, Wissam Al Manna

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here