Surprizë!

Aktorja dhe këngëtarja e famshme Jennifer Koepz dhe i dashuri i saj prej kohësh, balerini Casper Smart, do të bëhen prindër e do të martohen.

Burime të gazetave të huaja të showbiz-it, kanë thënë se 47 vjeçarja është në prite të fëmijës së saj të tretë me keorografin e famshëm 29 vjeçar, i cili po planifikon ta presë ardhjen e bebes në jetë me një dasmë.

“Ai ka shpresa të mëdha se Jennifer do të martohet me të pas lindjes së bebes dhe Casper mezi po pret që ta marrë për grua J.Lo”, ka thënë një burim për revistën People .

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here